• Telefonas : +370 610 02007

  • El.Paštas : info@majada.lt

Krepšelis

Grąžinimas

Pirkdami internetu Jūs ne tik turite tokias pačias teises kaip pirkdami įprastoje parduotuvėje, bet galite reikalauti ir daugiau. Taip yra todėl, kad Jūs įsigyjate daiktus, kurių negalite nuodugniai ištyrinėti.

Jei gauta prekė Jums nepatiko, turite teisę per 14 dienų nuo jų pristatymo dienos jos atsisakyti ir atgauti sumokėtus pinigus. Jums nereikia nurodyti atsisakymo priežasčių ar mokėti baudą.

Įsigijus prekę elektroninėje parduotuvėje Lietuvoje, pardavėjas privalo gražinti pinigus per 15 dienų ir Jums nereikia mokėti už jų siuntimą atgal. Tačiau būkite atidūs pirkdami prekes iš elektroninės parduotuvės, esančios kitoje Europos Sąjungos valstybėje – gali būti, kad Jums teks sumokėti prekės grąžinimo išlaidas ir ilgiau laukti, kol Jūsų pinigai bus grąžinti.

PASTABA. Jūs neturite teisės persigalvoti ir atšaukti užsakymą, jei internetu perkate tam tikras prekes, pavyzdžiui, jei daiktai yra pagaminti pagal užsakymą ar pritaikyti Jūsų asmeniniams poreikiams.

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014m. liepos 22d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu Nr. 738 „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės  2001 m. birželio 11 d. nutarimo Nr. 697 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo„.

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas, grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Skambinti dabar
Mūsu adresas