APIE MUS

Įmonė įkurta 2011 metais Mažeikių mieste. Įmonės pagrindinė veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba, statybos – remonto darbai, elektros instaliavimas ir montavimas.
„LISTO“ – viena iš besivystančių prekybos tinklų prekiaujančių elektriniais ir akumuliatoriniais įrankiais, darbo saugos ir chemijos priemonėmis, suvirinimo įranga bei jos priedais, pjovimo diskais, abrazyvinėmis medžiagomis, tvirtinimo detalėmis.
Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja visų pirma darbuotojų profesionalumo ir entuziazmo dėka.Įmonėje dirba darbštūs, malonūs, kompetentingi darbuotojai, kurie pagrindinį dėmesį skiria aplinką ir sveikatą tausojančių produktų pasiūlai. 
„LISTO“ prekiauja ne tik gausiu prekių asortimentu bet ir atstovauja žinomus prekinius ženklus Lietuvos rinkoje, tokius kaip „BOSCH“, „Makita“, „Tyrolit“, „ESAB“… dėka gerai išvystytos prekių tiekimo grandies pirkėjams visada pasiūlysime reikiamų prekių.
Darbuotojų profesionalumo dėka Jums, mieli pirkėjai, mes galime pasiūlyti platų ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių asortimentą, kiekvieną dieną.

MŪSŲ MISIJA

Maksimaliai patenkinti didėjančius pirkėjų poreikius augančiose statybos, darbo saugos prekių rinkose. Didelis prekių pasirinkimas, patrauklios kainos ir nepriekaištingas pirkėjų aptarnavimas – pagrindiniai mūsų įmonės privalumai. 

MŪSŲ TIKSLAS

Būti pirmaujančiu, lanksčiu, glaudžius ryšius su klientais palaikančiu prekiautoju rinkoje. Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose. Įmonė siekia atsakingai organizuoti verslą darbuotojų, verslo partnerių, aplinkos, būti socialiai atsakingiems bendruomenės atžvilgiu.